TULOSSA:

KESKI-UUDENMAAN KEILAILULIITON MESTARUUSKILPAILUT

14.12.-28.12.2020

KILPAILUILMOITUS

 

MENOSSA:

PIMEE KISA

9.11.-13.12.2020

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

TULOKSET

 

PÄÄTTYNYT:

UNELMAKAADOT XXIX

5.10.-8.11.2020

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

ALKUKILPAILUN LOPULLISET TULOKSET

RADANVARSI TULOKSET

TURBON TILANNE 8.11.2020/ turbosta finaaliin:

Rikkola Juuso  471 (Tas 0 )

Koskimäki Timo 437 ( Tas 44 )

FINAALIN 1.OSION TULOKSET

PUDOTUSPELIT:

HYVÖNEN JARMO 211(20) - KESKIRUOKANEN MARKUS 191(4)

KALLIO JESSE 267(0) - HYVÖNEN JARMO 235(20)

PÄIVIÖ PATRIK 239(10) - KALLIO JESSE 156(0)

LOPULLINEN JÄRJESTYS:

1. PÄIVIÖ PATRIK

2. KALLIO JESSE

3. HYVÖNEN JARMO

4. KESKIRUOKANEN MARKUS

 

 

PÄÄTTYNYT:

EKA KISA 2.0

1.9.-4.10.2020

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

ALKUKILPAILUN TULOKSET

FINAALIN TULOKSET

 

PÄÄTTYNYT:

UNELMAKAADOT XXVIII

14.2.-15.3.2020

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

ALKUKILPAILUN TULOKSET

TURBO'STA FINAALIIN:

UNELMAKAADOT turbo

FINAALIN 1. OSAN TULOKSET

PUDOTUSPELIT:

AKKANEN JOUKO - TERVEKORPI SAMU 149 (35) -198 (1)

TERVAKORPI SAMU - TIAINEN JUUSO 223 (1) - 187

TERVAKORPI SAMU - KALLIO JESSE 213 (1) - 246

 

 

PÄÄTTYNYT:

 

CarBo BOWLING GAMES

10.01.-09.02.2020

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

TULOKSET

TURBOlla finaaliin (LOPULLINEN TILANNE)

1. Pyykkönen Sakari 490 (68)

2. Vainio Mikko  479 (46)

FINAALIN TULOKSET

 

PÄÄTTYNYT:

KESKI-UUDENMAAN KEILAILULIITON MESTARUUSKILPAILUT

20.12.-5.1.2020

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

TULOKSET

PARIKILPAILUTULOKSET

JOUKKUEKILPAILUTULOKSET

FINAALI:

MAB

CD

PÄÄTTYNYT:

JBT:n 32. SUURKISA 8.11.-15.12.2019

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

LOPULLISET TULOKSET

FINAALIN TULOKSET:

Ensimmäinen osio (6 sarjaa, kolme parasta pudotuspeleihin)
1. Kallio Jesse 1452 2. Leskinen Simo 1345 3. Seppänen Pekka 1320 4. Sinilaakso Jarmo 1282 5. Pasila Juho 1280 6. Hyvönen Jarmo 1278 7. Lunden Rosa 1272 8. Suokas Jukka 1272 9. Rikkola Juuso 1265 10. Koskimäki Timo 1229 11. Holmen Kaj 1190 12. Takko Petri 1178 13. Ahola Henry 1098

Pudotuspelit:

Simo Leskinen - Pekka Seppänen 174 - 235(3)

Jesse Kallio - Pekka Seppänen 164 - 280(3)

Lopullinen järjestys:

1. Pekka Seppänen 2. Jesse Kallio 3. Simo Leskinen

 

PÄÄTTYNYT:

PIKAPAMAUS 28.10.-6.11.2019

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

LOPULLISET TULOKSET

 

PÄÄTTYNYT:

 

SYYSKILPAILU 20.9.-27-10.2019

 

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

LOPULLISET TULOKSET

FINAALIN TULOKSET

 

PÄÄTTYNYT:

 

EKA KISA 19.8.-15.9.2019

 

KILPAILUILMOITUS

RATAOLOSUHDE

TILANNE

FINAALIN TULOKSET

 

VETERAANEISTA FINAALIIN:

(TILANNE 14.09.2019)

LEHTINEN REIJO 1278 (192)

LAURILA ESKO   1275 (132)